Oferujemy

Przebudowy modernizacje remodeling


OBIEKTÓW I LOKALI HANDLOWYCH

Przebudowa modernizacja OBIEKTÓW I LOKALI HANDLOWY

REMODELING SKLEPÓW

Zajmujemy się szeroko rozumianą przebudową , kompleksową modernizacją obiektów i lokali handlowych oraz remodelingiem sklepów. Wykonujemy  przebudowy, modernizacje  obiektów i lokali handlowych oraz  remodeling funkcjonujących sklepów,  bez konieczności ich zamykania.

Modernizacja obiektów, lokali handlowych oznacza jego unowocześnienie, uwspółcześnienie lub trwałe ulepszenie, prowadzące do zwiększenia wartości użytkowej . Pojęcie modernizacji jest rozumiane bardzo szeroko. Może ono być związane zarówno z podniesieniem walorów estetycznych (np. poprzez zmianę elewacji budynku), jak i zmianą układu lokalu  prowadzącą do uzyskania jego lepszych parametrów technicznych (np. zmniejszenie części socjalnej powiększając powierzchnię sprzedażową lub rozbudowę oraz przebudowę).

Celem naszych działań jest przede wszystkim przebudowa lokalu i powiększenie jego powierzchni.

Na kompleksowy remodeling nie mogą sobie jednak pozwolić wszyscy przedsiębiorcy, ponieważ wiąże się on najczęściej z czasowym zamknięciem obiektu handlowego na okres prac remontowo-budowlanych. Bardzo ważny jest tu plan Inwestora, który decydując się na kompleksowy remodeling swojego sklepu, wybiera najbardziej dla siebie optymalny finansowo moment. Budżet takiego przedsięwzięcia musi obejmować nie tylko koszt samych prac budowlanych, ale także zabezpieczenia, transportu i magazynowania towaru.

Optymalnie zaplanujemy wszystkie niezbędne prace i kompleksowo zajmiemy się ich realizacją. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam od lat wspierać największe sieci handlowe.

 

 

    ZAUFALI NAM !

 

SKONTAKTUJ  SIĘ Z NAMI