Nowoczesne domy

Nieporęt


Nad zalewem zegrzyńskim

REALIZACJA USŁUG ORAZ INWESTYCJI DEWELOPERSKICH

Jako deweloper DALF realizuje atrakcyjne inwestycje mieszkaniowe, począwszy od fazy przygotowawczej aż do finalnej sprzedaży.

Na każdym z poszczególnych etapów naszej pracy, kierujemy się aktualnymi trendami na lokalnym rynku nieruchomości, jednocześnie dbając o wysoką jakość użytych materiałów, komfort, bezpieczeństwo, atrakcyjną ofertę cenową i pełną satysfakcję dla naszych Klientów.

Wybór lokalizacji naszych inwestycji, poprzedzają szczegółowe analizy terenu, warunków infrastrukturalnych oraz transportowych, a projekty są indywidualnie dopasowywane pod kątem funkcjonalności i dbałości o każdy szczegół.

 

NOWOCZESNE DOMY JEDNORODZINNE DWULOKALOWE

Przedmiotem oferty będzie 6 nowoczesnych domów dwulokalowych usytuowanych w Nieporęcie. Całkowita powierzchnia lokalu to 160m2. Segmenty usytuowane będą na działkach o powierzchni około 500 m2 (cały dom dwulokalowy na działce 1000 m2).

Ciekawy i funkcjonalny rozkład pomieszczeń, a także usytuowanie domu na dużej działce sprawia, że oferta będzie stanowiła interesującą alternatywę dla apartamentów w budownictwie wielorodzinnym.

Masz pytania? Skontaktuj się z Nami!

SKONTAKTUJ  SIĘ Z NAMI

 

PODĄŻAJ ZA NAMI !


Lokalizacja

Osiedle znajdować  się będzie w bliskiej odległości od centrum Nieporętu oraz Aquaparku. W najbliższej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, żłobki oraz sklepy.  Nasza inwestycja znajdować  się będzie w pobliżu lasu, Kanału Żerańskiego oraz jeziora Zegrzyńskiego.

Nieporęt to miejscowość położona zaledwie 15 kilometrów od Warszawy.

Otoczona przyrodą i wodami Zalewu Zegrzyńskiego, największego sztucznego zbiornika wodnego w centralnej Polsce, jest miejscem idealnym dla rozwoju bazy sportowej, hotelowej i turystycznej.

Zalew i jego okolice przyciągają swoimi plażami, ścieżkami rowerowymi i pieszymi szlakami turystycznymi, ale też szeregiem atrakcji w okolicy: pojeździmy tutaj konno, zagramy w tenisa, skorzystamy ze sportów oraz atrakcji wodnych lub spotkamy się ze znajomymi na pobliskim polu golfowym.

Nieporęt to także rozwijająca się prężnie miejscowość pod względem inwestycji. Każdego mieszkańca stolicy i okolic ucieszy odmieniony Port Marina Nieporęt  nad jeziorem Zegrzyńskim.

MIEJSCE, GDZIE ODETCHNIESZ