Sklep KIK to kolejny najemca Galerii Łodygowa

Sieć KiK to ponad 3500 sklepów w Europie – z czego ponad 200 w Polsce. W sklepie KIK znajdują się fantastyczne produkty dla całej rodziny, modne stylizacje w najlepszej jakości i w najlepszych cenach dzięki szerokiemu asortymentowi dla kobiet i mężczyzn jak i dla dzieci.

Pepco dołącza do grona najemców Galerii Łodygowa

PEPCO to europejska sieci sklepów, oferującą odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w niskich cenach.
Swój rozwój rozpoczęła w Polsce ponad dwadzieścia lat temu. Dziś jest obecna w kilkunastu europejskich krajach. Sieć jest jednym z najpopularniejszych sprzedawców odzieży dziecięcej oraz wiodącym dostawcą artykułów dekoracyjnych.

Paczkomat InPost od 26 lutego na terenie Galerii

InPost jest liderem w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych i pierwszą firmą w Polsce, która stworzyła sieć Paczkomatów – samoobsługowych punktów nadania i odbioru paczek, czynnych 24/7 dzięki czemu można łatwo odbierać paczki podczas wieczornego spaceru z psem lub przy okazji załatwiania innych spraw. Dzięki innowacyjnej technologii paczkomat, umożliwia odbiór przesyłek wygodniej, taniej i z korzyścią dla środowiska.

Inmedio z salonem prasowym w Galerii Łodygowa

Inmedio to ponad 450 sklepów oferujących bogaty asortyment prasy krajowej i zagranicznej sprzedawany według nowoczesnego konceptu. Sklepy zlokalizowane są przede wszystkim w centrach handlowych oraz w biurowcach.​ Ofertę sieci uzupełniają książki, artykuły tytoniowe, słodycze, napoje, artykuły serwisowe, takie jak baterie czy kosmetyki. W placówkach istnieje możliwość opłacenia rachunków oraz skorzystania z usług kurierskich.​

Otwarcie drogerii Rossmann w Galerii Łodygowa

W nowym koncepcie drogerii zastosowano w pełni samoobsługowe zakupy stacjonarne możliwe dzięki nowej funkcjonalności aplikacji Rossmann PL. Umożliwia ona zapłacenie bez podchodzenia do kasy. Ponadto drogeria została wyposażona w kasy samoobsługowe umożliwiające szybkie zakupy.

Otwarcie sklepu Biedronka w Galerii Łodygowa

Z myślą o szybkich zakupach najnowocześniejszym format sklepu wyposażony został w 4 kasy samoobsługowe oraz 5 tradycyjnych posiadających nowoczesne oprogramowanie ułatwiające szybkie skanowanie produktów. W sklepie zastosowane zostały najnowsze rozwiązania wizualne.