Paczkomat InPost w Galerii Łodygowa

InPost jest liderem w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych i pierwszą firmą w Polsce, która stworzyła sieć Paczkomatów – samoobsługowych punktów nadania i odbioru paczek, czynnych 24/7.

Galeria Łodygowa zyskuje nowych najemców

Sukcesywnie kompletujemy portfolio marek z zakresu wszystkich branż. Obecnie wewnątrz budynku trwają roboty instalacyjne i wykończeniowe. Niebawem planowane są przekazania pierwszych lokali najemcom. Otwarcie Galerii zaplanowane jest na IV kwartału 2020 roku

Sklep Teletorium w Galerii Łodygowa

Sklep z elektroniką Teletorium zapewnia dostęp do najlepszych produktów i gadżetów. W ofercie znajdą się między innymi smartwatche i smartbandy, drony, słuchawki (również zestawy słuchawkowe, słuchawki Bluetooth i do biegania), pojazdy elektryczne, wideorejestratory, telefony, etui oraz wiele innych.

Rossmann dołącza do grona najemców Galerii Łodygowa

Pozyskanie do centrum silnej, dobrze rozpoznawalnej marki sektora artykułów drogeryjnych to krok w doborze właściwej oferty dla klientów galerii.Rossmann jest liderem rynku drogeryjnego w Polsce. Codziennie zakupy w tej sieci drogerii robi ponad 770 tys. Polaków. Na koniec 2018 roku firma liczyła ponad 1300 sklepów i 18,4 tys. pracowników. Oferuje Klientom blisko 800 polskich i zagranicznych marek.

Euronet w Galerii Łodygowa

Na terenie Galerii bankomat Euronet umożliwi klientom bezpieczne wypłacanie i wpłacanie gotówki.Firma Euronet jest właścicielem największej niezależnej sieci bankomatów w Polsce, Obecnie Euronet zarządza już co czwartym bankomatem w Polsce. Dzięki współpracy firmy z bankami coraz większa liczba klientów może korzystać z bankomatów Euronet bez prowizji lub na preferencyjnych warunkach.

Biedronka najemcą Galerii Łodygowa

Biedronka to największa sieci detaliczna w Polsce, mającej (na koniec I połowy 2020 r.) 3031 sklepów zlokalizowanych w ponad 1100 miejscowościach, która jest obecna na polskim rynku od 25 lat. Filarami strategii firmy są starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, oferowane w codziennie niskich cenach.