Aktualności

Zbliża się otwarcie Galerii Łodygowa

Na każdym etapie budowa Galerii Łodygowa przebiegała zgodnie z założonym harmonogramem. Na chwilę obecną w galerii trwają ostatnie prace wykończeniowe wewnątrz jaki na zewnątrz budynku. Także najemcy przygotowują obecnie swoje lokale na przyjęcie pierwszych klientów. Już niebawem więcej szczegółów.

Salon prasowy KOLPORTER najemcą Galerii Łodygowa

Kolporter to największy dystrybutor prasy w kraju. Oferuje obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Kolporter jest właścicielem sieci około 700 Saloników Kolportera i salonów Top-Press.

Salon optyczny STYLE OPTIC najemcą Galerii Łodygowa

STYLE OPTIC to sieć salonów optycznych , działających od ponad 27 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wyspecjalizowanej kadrze salon zapewni najwyższą jakość usług oraz obsługi.

Paczkomat InPost w Galerii Łodygowa

InPost jest liderem w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych i pierwszą firmą w Polsce, która stworzyła sieć Paczkomatów – samoobsługowych punktów nadania i odbioru paczek, czynnych 24/7. Dzięki innowacyjnej technologii, umożliwiliśmy odbiór przesyłek wygodniej, taniej i z korzyścią dla środowiska.

Galeria Łodygowa zyskuje nowych najemców

Sukcesywnie kompletujemy portfolio marek z zakresu wszystkich branż. Wkrótce więcej szczegółów.

Obecnie wewnątrz budynku trwają roboty instalacyjne i wykończeniowe. Niebawem planowane są przekazania pierwszych lokali najemcom. Otwarcie Galerii zaplanowane jest na IV kwartału 2020 roku.

Teletorium w Galerii Łodygowa

Sklep z elektroniką Teletorium zapewnia dostęp do najlepszych produktów i gadżetów.

W ofercie znajdą się między innymi smartwatche i smartbandy, drony, słuchawki (również zestawy słuchawkowe, słuchawki Bluetooth i do biegania), pojazdy elektryczne, wideorejestratory, telefony, etui oraz wiele innych.

Rossmann dołącza do grona najemców Galerii Łodygowa

Pozyskanie do centrum silnej, dobrze rozpoznawalnej marki sektora artykułów drogeryjnych to krok w doborze właściwej oferty dla klientów galerii.

Rossmann jest liderem rynku drogeryjnego w Polsce. Pierwszy sklep Rossmann powstał w 1993 r. w Łodzi. Codziennie zakupy w tej sieci drogerii robi ponad 770 tys. Polaków. Na koniec 2018 roku firma liczyła ponad 1300 sklepów i 18,4 tys. pracowników. Oferuje Klientom blisko 800 polskich i zagranicznych marek oraz firmuje również 35 marek własnych.

Euronet w Galerii Łodygowa

Na terenie Galerii bankomat Euronet umożliwi klientom bezpieczne wypłacanie i wpłacanie gotówki.

Firma Euronet jest właścicielem największej niezależnej sieci bankomatów w Polsce, a także niekwestionowanym liderem na rynku usług outsourcingowych dla banków w zakresie zarządzania siecią bankomatów. Obecnie Euronet zarządza już co czwartym bankomatem w Polsce. Dzięki współpracy firmy z bankami coraz większa liczba klientów może korzystać z bankomatów Euronet bez prowizji lub na preferencyjnych warunkach.

Biedronka najemcą Galerii Łodygowa

Najnowocześniejszy format sklepu sieci Biedronka zajmie powierzchnię 1017 mkw wyposażony będzie w 9 kas: 5 tradycyjnych oraz 4 samoobsługowe, posiadające nowoczesne oprogramowanie ułatwiające szybkie skanowanie produktów. Zastosowane w nim zostaną najnowsze rozwiązania wizualne.

Biedronka to największa sieci detaliczna w Polsce, mającej (na koniec I połowy 2020 r.) 3031 sklepów zlokalizowanych w ponad 1100 miejscowościach, która jest obecna na polskim rynku od 25 lat. Filarami strategii firmy są starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, oferowane w codziennie niskich cenach.

Galeria Łodygowa na etapie zamykania elewacji

Prace budowlane realizowane są zgodnie z harmonogramem inwestycji. W obecnej chwili jesteśmy na etapie zamykania elewacji galerii oraz prac na zewnątrz obiektu. Niebawem rozpoczną się prace wewnątrz budynku roboty instalacyjne i wykończeniowe.

Otwarcie Galerii zaplanowane jest na IV kwartał 2020 roku.