Paczkomat InPost od 14 lutego na terenie Galerii

InPost jest liderem w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych i pierwszą firmą w Polsce, która stworzyła sieć Paczkomatów – samoobsługowych punktów nadania i odbioru paczek, czynnych 24/7 dzięki czemu można łatwo odbierać paczki podczas wieczornego spaceru z psem lub przy okazji załatwiania innych spraw. Dzięki innowacyjnej technologii paczkomat, umożliwia odbiór przesyłek wygodniej, taniej i z korzyścią dla środowiska.

Nowe zasady funkcjonowania Galerii Łodygowa

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników Galerii Łodygowa, a także zgodnie z wytycznymi zawartymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów od 28 grudnia 2020 r. do 17 stycznia 2021 r. ulegają zmianie zasady funkcjonowania galerii. O dalszych zmianach w zakresie funkcjonowania oraz terminu otwarcia pozostałej części Galerii Łodygowa dla klientów będziemy informować na bieżąco, za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych tj. Facebook i Instagram.

Inmedio z salonem prasowym w Galerii Łodygowa

Inmedio to ponad 450 sklepów oferujących bogaty asortyment prasy krajowej i zagranicznej sprzedawany według nowoczesnego konceptu. Sklepy zlokalizowane są przede wszystkim w centrach handlowych oraz w biurowcach.​ Ofertę sieci uzupełniają książki, artykuły tytoniowe, słodycze, napoje, artykuły serwisowe, takie jak baterie czy kosmetyki. W placówkach istnieje możliwość opłacenia rachunków oraz skorzystania z usług kurierskich.​

Otwarcie drogerii Rossmann w Galerii Łodygowa

W nowym koncepcie drogerii zastosowano w pełni samoobsługowe zakupy stacjonarne możliwe dzięki nowej funkcjonalności aplikacji Rossmann PL. Umożliwia ona zapłacenie bez podchodzenia do kasy. Ponadto drogeria została wyposażona w kasy samoobsługowe umożliwiające szybkie zakupy.

Otwarcie sklepu Biedronka w Galerii Łodygowa

Z myślą o szybkich zakupach najnowocześniejszym format sklepu wyposażony został w 4 kasy samoobsługowe oraz 5 tradycyjnych posiadających nowoczesne oprogramowanie ułatwiające szybkie skanowanie produktów. W sklepie zastosowane zostały najnowsze rozwiązania wizualne.

Salon optyczny STYLE OPTIC najemcą Galerii Łodygowa

STYLE OPTIC to sieć salonów optycznych , działających od ponad 27 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wyspecjalizowanej kadrze salon zapewni najwyższą jakość usług oraz obsługi